AOC 27G2ZN3/BK Gamer Monitor 280Hz - 27"
Azonosító: 27G2ZN3/BK
27" FHD 1920 x 1080 VA kijelző 280Hz-es képfrissítés (OC) 1ms válaszidő Adaptive-Sync Állítható állvány HDR10 Low Input Lag mód Flicker-Free Low Blue Light 3 év garancia
Részletes specifikáció
Vidd el most, fizess részletekben!
További részletfizetési lehetőségek
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára, vagy a lépcsőzetes leértékelés induló ára.
30 nap visszavásárlási garanciaMiért érdemes?
Elérhetőség - Külső raktáron
Házhoz szállítás
5-8 munkanap
Szállítási díj
Garancia
3 év
Vélemények
Specifikáció
Termék neve
Kijelző mérete
27"
Kijelző technológia
VA
Felbontás
1920x1080
Képarány
16:9
Képfrissítés
240Hz / 280Hz (OC)
Válaszidő
0.5ms MPRT / 1ms GTG
Kontrasztarány
4000:1
Fényerő
300 cd/m2
Betekintési szög
178/178
Színek
123.3% sRGB
Speciális jellemzők
- 280Hz-es képfrissítés (OC)
- 0.5ms válaszidő
- Adaptive-Sync
- Állítható állvány
- HDR10
- Low Input Lag mód
- Flicker-Free
- Low Blue Light
Állvány tulajdonságok
- Dönthetőség: -4°±1° ~ 21.5°±1.5°
- Forgathatóság: -30°±2° ~ 30°±2°
- Magasság állítás: 130mm
- Elforgathatóság (Pivot): 0°~90°±2°
Csatlakozók
HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1, Audio kimenet
Falra szerelhetőség
VESA 100x100
Hangszóró
Energiafelhasználás
27W
Méretek / Súly
612.5 x (398.6~528.6) x 227.4mm / 4.85kg
Mellékelt kábelek
HDMI, DP, tápkábel
Garancia
3 év
Termékleírás
A 27G2ZN3/BK egy 27 hüvelykes Fast VA panelt használ, ami tökéletes választás mind a versenyszerű, mind az alkalmi játékosok számára. A 240Hz-es frissítési gyakoriság jelentősen javítja a reakcióidőd a játékban. Az 1 ms GtG és 0,5 ms MPRT válaszidőnek köszönhetően a játékélmény sima és akadásmentes lesz. Emellett az állítható magasságú állvány segít, hogy kényelmesebb testtartásban játszhass, így profibb szintre emelheted a játékstílusod.
240Hz frissítési gyakoriság
A 240Hz teljesen kihasználja a csúcskategóriás GPU-k képességeit, és páratlan képfrissítést biztosít. Minden részlet éles, minden mozgás kristálytiszta – úgy érzed majd, mintha eggyé válnál az akcióval, és ez segít, hogy még jobb teljesítményt nyújts.