AOC C27G2Z3/BK Ívelt Gamer Monitor 280Hz - 27"
Azonosító: C27G2Z3/BK
27" FHD 1920 x 1080 VA Ívelt kijelző 280Hz-es (OC) képfrissítés 1ms válaszidő Adaptive-Sync Állítható állvány HDR10 Low Input Lag mód G-Menu Flicker-Free Low Blue Light 3 év garancia
Részletes specifikáció
Vidd el most, fizess részletekben!
További részletfizetési lehetőségek
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára, vagy a lépcsőzetes leértékelés induló ára.
30 nap visszavásárlási garanciaMiért érdemes?
Elérhetőség - Külső raktáron
Házhoz szállítás
5-8 munkanap
Szállítási díj
Garancia
3 év
Vélemények
Specifikáció
Termék neve
Kijelző mérete
27"
Kijelző technológia
VA
Felbontás
1920x1080
Képarány
16:9
Képfrissítés
240Hz / 280Hz OC
Válaszidő
0.5ms MPRT / 1ms GTG
Kontrasztarány
4000:1
Fényerő
300 cd/m2
Betekintési szög
178/178
Színek
124.2% sRGB
Speciális jellemzők
- 280Hz-es (OC) képfrissítés
- 1ms válaszidő
- Adaptive-Sync
- Állítható állvány
- HDR10
- Low Input Lag mód
- G-Menu
- Flicker-Free
- Low Blue Light
Állvány tulajdonságok
- Dönthetőség: -4°±1° ~ 21.5°±1.5°
- Forgathatóság: -30°±2° ~ 30°±2°
- Magasság állítás: 130mm
- Elforgathatóság (Pivot): -
Csatlakozók
HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1, Audio kimenet
Falra szerelhetőség
VESA 100x100
Hangszóró
Energiafelhasználás
32W
Méretek / Súly
612.4 x (398.6~528.6) x 227.4mm / 5.34kg
Mellékelt kábelek
HDMI, DP, tápkábel
Garancia
3 év
Termékleírás
Szabadítsd fel a benned rejlő gamer erőt az AOC C27G2Z3/BK monitorral!
A 27 colos, ívelt kijelző és a villámgyors 240Hz-es képfrissítés új szintre emeli a játékélményt. Az akár 1ms GtG válaszidő és a 0,5ms MPRT gondoskodik a zökkenőmentes játékról, így mindig egy lépéssel az ellenfelek előtt járhatsz. Az Adaptive Sync technológia kiküszöböli a képtörést, míg a HDR10 támogatás és az alacsony bemeneti késés kristálytiszta grafikát és szinte azonnali reakciót biztosít. Állítsd be a monitort a számodra tökéletes pozícióba, és készülj fel, hogy urald a játékteret!
240Hz-es képfrissítés
A 240Hz-es képfrissítés teljes mértékben kihasználja a csúcskategóriás GPU-k erejét, és páratlanul sima képi megjelenítést nyújt. Minden részlet élesen kirajzolódik, minden mozdulat tisztán látszik – így a reakcióidő szinte eggyé válik az akcióval, és új szintre emelheted a játékodat.