AOC CU34G2XP/BK Ívelt Gamer Monitor 180Hz - 34"
Azonosító: CU34G2XP/BK
34" 3440 x 1440 VA kijelző 180Hz-es képfrissítés 1 ms GtG válaszidő VESA Certified DisplayHDR 400 AOC Low Input Lag 6 játékmód AOC G-Menu Low Blue Light Adaptive Sync 3 év garancia
Részletes specifikáció
Vidd el most, fizess részletekben!
További részletfizetési lehetőségek
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára, vagy a lépcsőzetes leértékelés induló ára.
30 nap visszavásárlási garanciaMiért érdemes?
Elérhetőség - Külső raktáron
Házhoz szállítás
5-8 munkanap
Szállítási díj
Garancia
3 év
Vélemények
Specifikáció
Termék neve
Kijelző mérete
34"
Kijelző technológia
VA
Felbontás
3440x1440
Képarány
21:9
Képfrissítés
180 Hz
Válaszidő
1ms
Kontrasztarány
4000:1
Fényerő
430 cd/m2
Betekintési szög
178/178
Színek
1.07 Billió
Adobe RGB 91.4%
DCI-P3 95.1%
sRGB 126.5%
Speciális jellemzők
- 180Hz-es képfrissítés
- WQHD Felbontás
- 1 ms GtG válaszidő
- VESA Certified DisplayHDR 400
- AOC Low Input Lag
- 6 játékmód
- AOC G-Menu
- Low Blue Light
- Adaptive Sync
Állvány tulajdonságok
- Dönthetőség: 3.5° ±1.5° ~ 21.5° ±1.5°
- Forgathatóság: 30° ±2° ~ 30° ±2°
- Magasság állítás: 130mm
- Elforgathatóság (Pivot): -
Csatlakozók
HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 2, USB 4x, Headphone out (3.5mm)
Falra szerelhetőség
VESA 100x100
Hangszóró
Nincs
Energiafelhasználás
Tipikus: 59W
Standby: 0.5W
Méretek / Súly
Méret talppal: 808,3 x (398,2–528,2) x 237,4 mm
Méret talp nélkül: 808,3 x 367,5 x 102,9 mm
Csomag mérete: 903 x 280 x 548 mm
8,2 kg (állvánnyal)
12,0 kg (dobozával)
Mellékelt kábelek
HDMI, DP és tápkábel
Garancia
3 év
Termékleírás
A 3440x1440 WQHD felbontás, a lenyűgöző 180 Hz-es frissítési ráta és a villámgyors, 1 ms GtG válaszidő biztosítja az ultra-sima vizuális élményt és kiküszöböli a mozgáselmosódást. Engedd el magad, és érezd úgy, mintha a játékban lennél! Az HDR400 támogatás gazdagabb színeket és részleteket nyújt, így ideális választás kreatív szakemberek számára, akiknek fontos a pontosság a munkájukban.
WQHD felbontás – Részletgazdag kép, lenyűgöző élmény
180 Hz-es frissítési ráta – Gyorsabb, simább, precízebb
A versenyszerű és intenzív játékokhoz a legjobb technológiára van szükség a késésmentes, zökkenőmentes élmény érdekében. Ez az AGON by AOC monitor 180 Hz-es frissítési rátát kínál, amely háromszor gyorsabb, mint egy hagyományos kijelző. Az alacsonyabb képkockasebesség miatt az ellenfelek „ugrálhatnak” a képernyőn, így nehezebb eltalálni őket. A 180 Hz visszaállítja a hiányzó képkockákat, és ultra-sima mozgást biztosít, így könnyebben célba veheted az ellenfeleidet. Ezzel az AGON by AOC monitorral nem kell többé kompromisszumot kötnöd sem a bemeneti késés, sem a képernyőszakadás miatt.