AOC Q27G3XMN/BK Gamer Monitor 180Hz - 27"
Azonosító: Q27G3XMN/BK
27" QHD 2560 x 1440 VA kijelző VESA Certified DisplayHDR 1000 180hz képfrissítés 1ms GtG válaszidő AOC G-Menu Flicker-Free Low Blue Light technológia 2 év garancia
Részletes specifikáció
Vidd el most, fizess részletekben!
További részletfizetési lehetőségek
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára, vagy a lépcsőzetes leértékelés induló ára.
30 nap visszavásárlási garanciaMiért érdemes?
Elérhetőség - Külső raktáron
Házhoz szállítás
5-8 munkanap
Szállítási díj
Garancia
3 év
Vélemények
Specifikáció
Termék neve
Kijelző mérete
27"
Kijelző technológia
VA
Felbontás
2560x1440
Képarány
16:9
Képfrissítés
180 Hz
Válaszidő
1 ms
Kontrasztarány
4000:1
Fényerő
1000 cd/m2
Betekintési szög
178/178
Színek
1.07 Billió - 137.5% SRGB
Speciális jellemzők
- VA Panel és Mini-Led háttérvilágítás
- VESA Certified DisplayHDR 1000
- QHD felbontás
- 180hz képfrissítés
- 1ms GtG válaszidő
- AOC G-Menu
- Flicker-Free
- Low Blue Light technológia
Állvány tulajdonságok
- Dönthetőség: -­3.5° ±1.5° ~ 21.5° ±1.5°
- Forgathatóság: 30° ±2° ~ 30° ±2°
- Magasság állítás: 130mm
- Elforgathatóság (Pivot): 90° ±2° ~ 90° ±2°
Csatlakozók
HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1, Headphone out (3.5mm)
Falra szerelhetőség
Igen (VESA 100 x 100 mm)
Hangszóró
nincs
Energiafelhasználás
Tipikus: 54W
Standby: 0.5W
Méretek / Súly
614.4 x 403.3~533.3 x 302.6mm / 5.43kg
Mellékelt kábelek
HDMI, DP, tápkábel
Garancia
3 év
Termékleírás
Éld át a gaming csúcsélményét a Q27G3XMN/BK Mini LED gaming monitorral! A Fast VA panel és a legmodernebb 336 zónás Mini LED technológia elképesztő képminőséget nyújt megfizethető áron. A QHD felbontás (2560x1440), a villámgyors 180 Hz-es frissítési ráta és az 1 ms GtG válaszidő garantálja, hogy a játékélményed zökkenőmentes és lenyűgöző legyen. A VESA HDR1000 tanúsítvány lenyűgöző kontrasztot és élénk színeket biztosít, így igazán belemerülhetsz az akcióba.
Mini LED – Forradalmi fényerő és képminőség
VESA Certified DisplayHDR™ 1000 – Lenyűgöző vizuális élmény
QHD felbontás – Kristálytiszta részletek
180Hz frissítési ráta – Gyorsabb, simább, jobb
A kompetitív és intenzív gaming megköveteli a legmodernebb technológiát. Ez az AGON by AOC monitor 180Hz-es frissítési rátával rendelkezik, így háromszor gyorsabb, mint egy hagyományos kijelző. Az alacsonyabb FPS miatt az ellenfelek "ugrálhatnak" a képernyőn, ami megnehezíti a célzást. A 180Hz-es képfrissítés visszaállítja az elveszett képkockákat, így az ellenség mozgása ultra-folyamatos lesz, és könnyebben célba veheted őket. Nincs több input lag és képernyőszakadás!