Rampage BLAZE BL27R165C - Ívelt Gamer Monitor 165Hz - 27"
Azonosító: 37564
27" 1920 x 1080 VA Ívelt Kijelző 165Hz-es képfrissítés 1 ms válaszidő Freesync támogatás USB port VESA fali tartó 2 év garancia
Részletes specifikáció
Vidd el most, fizess részletekben!
További részletfizetési lehetőségek
59490
30 nap visszavásárlási garanciaMiért érdemes?
Elérhetőség - Külső raktáron
Házhoz szállítás
5-8 munkanap
Szállítási díj
Garancia
2 év
Vélemények
Specifikáció
Termék neve
Kijelző mérete
27"
Kijelző technológia
VA
Felbontás
1920x1080
Képarány
16:9
Képfrissítés
165Hz
Válaszidő
1 ms
Kontrasztarány
1000:1
Fényerő
220cd/m2
Betekintési szög
Színek
Speciális jellemzők
- 27" 1920 x 1080 VA Ívelt Kijelző
- 165Hz-es képfrissítés
- 1 ms válaszidő
- Freesync támogatás
- USB port
- VESA fali tartó
Állvány tulajdonságok
- Dönthetőség: igen
- Forgathatóság: -
- Magasság állítás: -
- Elforgathatóság (Pivot): -
Csatlakozók
HDMI, DisplayPort, USB, Audio kimenet
Falra szerelhetőség
VESA 100x100
Hangszóró
Energiafelhasználás
30W
Méretek / Súly
/ 4kg
Mellékelt kábelek
Garancia
2 év
Termékleírás
A monitor kiemelkedő teljesítménnyel dolgozik: a 165 Hz-es frissítési sebesség és az 1 ms válaszidő gondoskodik róla, hogy a legpörgősebb jelenetek is tökéletesen gördülékenyek legyenek, szakadozás és késés nélkül.