Azonosító: LS49CG950SUXDU
49" 5120 x 1440 Ívelt OLED Kijelző 240Hz-es képfrissítés 0.03ms válaszidő Beépített hangszórók AMD FreeSync Premium Pro G-Sync WiFi + Bluetooth Core világítás 3 év garancia
Részletes specifikáció
Vidd el most, fizess részletekben!
További részletfizetési lehetőségek
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára, vagy a lépcsőzetes leértékelés induló ára.
30 nap visszavásárlási garanciaMiért érdemes?
Elérhetőség - Külső raktáron
Házhoz szállítás
5-8 munkanap
Szállítási díj
Garancia
3 év
Vélemények
Specifikáció
Termék neve
SAMSUNG Odyssey OLED G9 G95SC Ívelt Gamer Monitor 240Hz - 49"
Kijelző mérete
49"
Kijelző technológia
QD-OLED
Felbontás
5120 x 1440 (Dual QHD)
Képarány
32:9
Képfrissítés
240Hz
Válaszidő
0.03 ms
Kontrasztarány
Fényerő
250 nit
Betekintési szög
178/178
Színek
99% DCI-P3
Speciális jellemzők
- 49" 5120 x 1440 Ívelt OLED Kijelző
- 240Hz-es képfrissítés
- 0.03ms válaszidő
- Beépített hangszórók
- AMD FreeSync Premium Pro
- G-Sync
- WiFi + Bluetooth
- Core világítás
Állvány tulajdonságok
- Dönthetőség: -2° ~15.0°
- Forgathatóság: -
- Magasság állítás: 120.0mm
- Elforgathatóság (Pivot): -
Csatlakozók
- 1x HDMI 2.1
- 1x Micro HDMI 2.1
- 1x DisplayPort 1.4
- 3x USB Hub 3.0
- Beépített Wi-Fi5
- Bluetooth 5.2
Falra szerelhetőség
VESA 100x100
Hangszóró
Igen
Energiafelhasználás
75W
Méretek / Súly
1194.7 x 529.3 x 236.9 mm / 12.6 kg
Mellékelt kábelek
Garancia
3 év
Termékleírás
A SAMSUNG Odyssey OLED G9 G95SC 49" LS49CG950SUXDU monitor lenyűgöző multimédiás élményt nyújt. Kiemelkedő tulajdonságainak köszönhetően tökéletes választás játékra és kreatív munkára egyaránt. Sokoldalúan használható, így könnyedén igazodik az igényeidhez. Modern, letisztult megjelenésével bármilyen környezetben jól mutat, a mellékelt távirányítóval pedig a szoba bármely pontjáról vezérelheted.
A 240 Hz-es frissítési frekvencia és a 0,03 ms válaszidő gondoskodik róla, hogy a mozgások mindig simák és élesek legyenek – ez ideális a gyors tempójú játékokhoz és a nagy teljesítményt igénylő feladatokhoz.
A beépített 2x5 W-os hangszórók jó minőségű hangzást biztosítanak – így nem kell külön hangrendszert vagy fejhallgatót használnod filmnézéshez, munkához vagy játékhoz.
A VESA fali tartó (100x100 mm) segítségével egyszerűen felszerelheted a falra, ezzel helyet takarítva meg az asztalodon.